Piano Piano ***

Šiandien pietų proga apsilankiau naujoje itališkoje knaipėje “Piano Piano”. (Rotušės a. 4, Kaunas). Deja, jų veikiančio saito per visą internetą neradau.

Bet pietūs tai visai pavykę – alus “Tikras alus” (kurio kažkodėl nėra meniu) labai teisingas ir skanus, pica (Mexicana)– superinė (mano visiškai subjektyviu vertinimu – viena geriausių Kaune ir Vilniuje kartu paėmus).

Vietos knaipėj tikrai pakankamai (nežinau kaip ten penktadienio ar šeštadienio vakare, bet pirmadienį pietų metu – tikrai užteko 🙂 ).

Vienintelis didelis trūkumas – alaus pasirinkimas. Meniu tik tas jau spėjęs nusibosti ir per stiprus grinbergenas (ar kaip vadinais tas belgiskas skystis kur dabar dazniau negu Švyturį baruose rasi) ir tas man neįsimenamo ir neištariamo pavadininimo (Eidenberg ar kaip) vokiškas weisbyras (o weisbyrų išvis negaliu gerti – jie man atrodo prarūgę). Na bet mano minėtas “Tikras alus” (8 lietuviški litai už pusę prancūziško litro) situaciją išgelbėjo.

Vienžo – duodam 3 Bambeklis.lt žvaigždutes 😉

Komentarų: 4

  1. kažkaip ne vietoj ir nelaiku būtų pabambėti dėl to, kad Adas bamba, kad darbo metu per pietus buvo per kuklus alaus pasirinimas… 😀
    o man vienintelis skanus weisbieras yra vilniaus alaus kvietinis, paragauk, jeigu dar neteko 🙂

  2. Teko. Per klaidą, kai nepastebėjau etiketės. Nu nieko nieko gero nesugebėčiau pasakyt. Nebent tik tai kad esu gėręs dar blogesnio 😛 (nepamenu pavadinimo, bet kažkoks lietuviškas su ruginiu salyklu)

  3. o man tai tas vienintelis skanus iš visų kvietinių. o ir apskritai, kaip gali būti tamsaus weisbiero??? nes būna…

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s