Grožis ???

Šiandien žiūrėdamas orų prognozę meteo.lt pamačiau nuorodą “versija neįgaliesiems”. Pagalvojau – gal čia kokia ryškiau matoma versija, kuri mobilaus telefono ekrane geriau atrodytų. Paspaudžiau. Ir ekranas tiesiog nušvito.

Prieš (normali svetainės versija)

HidroNorm 
po (versija neįgaliesiems):

HidroDis

Na ši versija mano akiai  kur kas labiau patinka. Pamasčiau kodėl. Juk meteo.lt svetainė tikrai nėra labai perkrauta ar rėkianti. Mano galva internetas jau gan senai nusivažiavo nuo turinio kelio į formos ir dizaino liūnus ir pruvynus. Interneto svetaines kuria dizaineriai, o ne informacijos specialistai. Ir tai vargina. Ir tik pamatęs 15 metų senumo dizainą- gal tiksliau jo nebuvimą- supranti kaip jis vargina.

Ir ar tikrai visos tos Fleš, Šokveiv, HTML7 ir kitos technologijos yra tokios geros. Ar tikrai jos teisingai naudojamos? Kažkodėl atrodo kad ne 😦 Ir gal jau laikas išvyti dizainerius iš interneto? Ar bent jau išjungti jiems visas mirgančias, rėkiančias, šokančias ir klykiančias technologijas …

Komentarų: 2

  1. Kaip tik ką tik mąsčiau ta pačia tema. Testuojam dabar vieną vidinį puslapėlį ir gavom pastabą, kad “dizainas lėvas, atrodo lyg programeriai būtų kūrę“ – o iš tiesų viskas dizainerio padaryta tiesiog labai paprastai ir labai švariai, jokių bereikalingų detalių. Mano atsakymas buvo beveik žodis į žodį tai, ką čia ką tik perskaičiau 🙂
    Tikrai nebereikia tų margumynų daugiau!

  2. Nu, aš suprantu, kad kuo mažiau spalvų, tuo daltonikui gražiau. Bet kodėl versijoj neįgaliesiems lietus ateina, o paprastoj versijoj – NE?

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s