Dalios dainos

image

Vis mažiau gerbiama pirma valstybės asmenybė praleido progą patylėt. Pasieniečiai stabdė automobilį. Šis nepakluso ir bandė pabėgti. Pasienietis šovė į orą. Nestojo. Šovė į padangas. Vienas šūvis atsitiktinai kliudė keleivį, kuris vėliau mirė.
Ar tai tikrai perteklinis ginklo panaudojimas?
Ar tie vyrukai gy enantys iš kontrabandos nežinojo, kad Lietuvos sienos apsauga ginkluota tikrais ginklais? Ar prie Seimo gavo guminių ir nusprendė kad visur bus tik tokios?
Ir ką pirma šalies asmenybė būtų sakius, jei pasieniečiai būtų nešovę, o vytųsi paskui. Ir jei tie kontrabandininkai būtų partrenkę kokį žmogų perėjoje tame pačiame Leipalingyje? Ir tas žmogus būtų vaikas? Jie nestojo stabdomi ginkluotų pareigūnų. Ar būtų sustoję dėl vaiko perėjoj? Dalia rypautų apie tai kaip nusikaltįliai- kontrabandininkai suįžūlėjo ir VSAT nesuvaldo situacijos?
Ir ar Prezidentei nereiktų mandagiai pasakyt, kad pakomentuos situaciją, kai bus baigtas oficialus tyrimas? O jei po tyrimo reikės pareigūnui dar ir apdovanojimą įteikt? Ar išdrįs pažiūrėt į akis?
O visiems pasienio ichtiandrams, ikarams ir kurmiams reiktų žinoti, kad tas žaidimas rizikingas. Ir jei pagavo- GameOver. Bet koks judesys tik blogins situaciją. Iki pačios blogiausios. Ir jei esi toks drąsus cigaretes per sieną naktimis vežiot- būk drąsus ir atsakyt už tai. Arba emigruok, kei per skystos blauzdelės.

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s