Keistuoliai ir KO

Vėl passipylė kulkos. Prancūzija šokiruota. Kaip galėjo taip atsitikt. Na kad jie taps pirmu fanatikų taikiniu Prancūzijoje, buvo aišku dar iki euro įvedimo Lietuvoje : https://bambeklislt.wordpress.com/2013/01/02/nuo-gluumo-vaistu-nera/.

Kažkodėl manęs tai nenustebino. Labiau stebina prancūzų reakcija. Visi persigandę, šokiruoti, panikuoja.  Žuvo 12 žmonių. Ir jie patys pasikvietė žudikus pas save. Juk nuo tų pačių islamistų vien Sirijoje žiuvo keliasdešimt tūkstančių žmonių. Tiek, kad nelabai kas jau ir skaičiuoja. Prancūzija svarsto kokiomis sąlygomis parduoti ginklus vienam Kremliaus fašistukui, kurio nurodymu nužudyta šimtai , jei ne tūkstančiai žmonių Ukrainoje. Dėl Sirijos ir Ukrainos prancūzai kažkaip spinduliavo ramybe, o vat dabar kažkodėl jiems šokas.

Įdomu kaip prancūzai sureaguos, kai atsikvošės po šoko.

A: Susivoks, kad yra dalykų iš kurių negalima tyčiotis (ir tai ne gėjų santuokos). Ir kad tyčiotis iš pasaulinės religijos pranašo yra pavojinga, Vien todėl, kad didelei žmonijos daliai jis šventas.

B: Nuspręs keršyti dar didesniu tyčiojimusi iš islamo. Kiekvienas laikraštis atspausdins po karikatūrą su prierašu “Visų neiššaudysi” ? ar kažkas pan.

Žinant prancūzus kažkodėl B scenarijus atrodo daug realesnis.

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s