Lietuviškosios puzių riaušės

Na va – kažkokios Aušrinės Marijos pasekėjos kažkokiam požeminiam garaže prisidirbo. Viešai tyčiojosi iš valstybinio himno. Kažkoks žmogus, kuriam valstybės himnas reiškia kiek daugiau negu chorų karų kudakavimas ėmė ir pridavė teisėsaugai. Ir dar pasistengė, kad teisėsauga negalėtų išsisukti iš tokių nepatogių pareigų.

Kažkoks kitas gerasis žmogus (spėjama, kad premjero patarėjas ir dar profesorius) pareiškė, kad čia tamsuoliai mužikėliai miano nesupranta ir kad čia viskas yra fašystų išmyslas.

Na menas aišku menui nelygu, bet mano meno supratimas yra labiau klasikinis. Na gal aš ir atslikęs, bet mano galva tai ne menas, o tiesiog bandymas iškišti beviltiškai pasenusias idėjas. Ir kai kažkieno tuščiose galvelėse nekyla jokių gudresnių minčių, tai nueinama buduliškiausiu keliu- prisižiūrėjus per TV, kaip beraščiai dykumų gyventojai iš pykčio degina JAV ar Izraelio vėliavas, nusprendžiama atkreipti dėmesį panašiai.

Na kam jau kam, bet didžiojo Riomerio teisinykų fabriko profesoriui tai reiktų žinoti kad įstatymai menui išimčių nedaro. O jei daro, tai tos išimtys būna parašytos.  Beje – ar profesorius būtų irgi taip meniškai nusiteikęs, jei kas nors bandydamas propaguoti kokias kitas poros šimtų metų senumo idėjas sugalvotų pvz automobilių deginimo perfomansą? Ir tas automobilis būtų profesoriaus? Ar irgi jis taip gintų meninės išraiškos laisvę? Ar būtų toks taurus atlaidumas meninykams? Ar vistik profesorius prisimintų, kad svetimo turto naikinimas yra nusikaltimas už kurį baudžiama?

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s