Karas Kinijai

Pas mus prie darbo, kitoje pusėje gatvės kurį laiką veikė kiniečių “restoranas”. Vasaros pradžioje ėmė ir užsidarė. Nežinau ar tik atostogų į plačią tėvynę jie išvyko, ar bizniukas nėjo, bet dabar iškabos nukabintos, durys uždarytos ir tik kažkokia popiera kabo. Kadangi aš nesu krakmolo su skonio stiprikliais mėgėjas, tai ką rašo ant tos popieros nenuėjau pasižiūrėti. Bet ne popiera ir svarbu.

Tai po uždarymo visą savaitę matau kaip ateina būrelis tautiečių, prieina prie tos popieros ant durų, paskaito ir nueina tokie depresuotai liūdni. Ir nė vienas neapsidžiaugia. Vien tik liūdesį tas kiniečių raštelis Lietuvoje skleidžia. O tokių kiniečių juk ne vienas yra. Per juos ir visa Tauta gali užsidepresuoti prasigerti ar dar ką blogo pasidaryti :-(.

Reikia spręsti šią problemą. Ir spręsti radikliai – skelbti karą tiems Tautos liūdintojams. Ne kitaip. Kas mums jų atominis ginklas. kas jų lėktuvnešiai, jei visas NATO už mūsų nugaros. Sutrypsim juos per savaitę ir dar 100 metų jie mums reparacijas mokės. Ir atsiprašinės už liūdinimą.

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s