Nuograuža 5

Na va. Atėjo Rugsėjo 12.  Iš po didžiausios paslapties, po ilgo laukimo ištrauktas iš po antklodės iPhone5.

Po šio pristatymo prisiminiau vieno internatoriaus pasakytą apibendrinimą apie Marilyn Manson kocertą Lietuvoje- “Didžiausia sensacija koncerte buvo ta, kad nebuvo jokios sensacijos”.  Lygiais tas pats su iphone – kažkokia vidutinybė su prakastu obuoliuku. Kiek didesnis ekranas (nors pagrindiniai konkurentai jau prieš pusmetį pristatė geresnius), kiek geresnė (bet tikrai ne geriausia rinkoje) kamera, šiek tiek plonesnis (nu ir kas iš to vartotojui), šiek tiek lengvesnis, naujesnė OS ir viskas. Nieko naujo vartotojui. Totali tuštybė apkabinėta marketinginiais blizgučiais. Net rusai, kai išleidžia naują LADA, sugeba daugiau naujovių įdiegti.

Apple tiesiog nusprendė dar kiek pinigėlių išspausti iš savo produktų mistifikavimo. Juk atsiras dešimtis kita milijonų, kurie negalės gyventi su Iphone4, kai jau yra išleistas 5as. Na susimokės už savo tuštybę. Nieko naujo abuolinių pasaulyje.

Už ką galiu gerbti Apple- tai už sugebėjimą daryti pinigus iš žmonių turštybės bei kvailumo. Ir tą daryti taip efektyviai.

BTW: Šiandien viena kolegė, iphone vartotoja, užsipuolė kitą kolegę atėjusią su naujais bateliais “Tu mane kopijuoji”. Pasirodo obuolizmas yra užkrečiamas.

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s