“Ne”

Vienas mano nelabai gerbiamas politikas bandė surinkti parašus po viena gan populistine idėja – referendumas sumažinti Seimo narių skaičių. (http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/arturui-zuokui-nepavyko-surinkti-visu-reikalingu-parasu-del-seimo-nariu-skaiciaus-sumazinimo-56-242573)

Nepavyko. Surinko vos trečdalį reikiamų balsų. Apsiverkė krokodilo ašarom “aš nekaltas, sistema kalta”. 90 % Lietuvos palaiko idėją, bet vat pasirašyt nespėjo.

Na kokio protelio reikia būt, kad parašų rinkimą vasarai palikt. Ir kodėl parašai rinkti taip vangiai. Pvz Kaune nesutikau nė vieno parašų rinkėjo ta tema. Atominės priešininkų – vos ne kaskartą, kai į Laisvės al. ateidavau, o vat zuokistai nė karto neprisikabino. Beje kiek teko būti Vilniuje – irgi nesutikau nė karto. Gal mano snukelis nepakankamai vilnietiškas. O gal mano negerbiamas ponas tikisi, kad pas jį prie kabineto 300 000 žmonių eilutė susidarys “atiduoti parašo”. Ar vistik tai buvo eilinė viešųjų ryšių akcija artėjant rinkimams?

Ir nors pati idėja ir man atrodo nebloga. Tokiai Lietuvėlei nereikia 141 parlamentaro. Bet vistiek džiaugiuosi, kad šitam tipui nepavyko pasidaryti reklamos prieš rinkimus valstybės sąskaita. Tokiems dalykams tikrai nereikia organizuoti referendumų. Nori prastumt savo idėjas – pasiruošk normalią programą ir eik į rinkimus.

Komentarų: 2

  1. Tas vyrukas jau pasidarė “reklamą“ su lenko, uoj turiu minty vilniečio kortele.

  2. Seimo narių skaičius neturėtų būti mažinamas vien dėl to, kad nebūtų supaprastinamos galimybės įtakoti/nupirkti sprendimus. Dabartinis skaičius, sakyčiau, optimalus, problema yra jų darbo kontrolė (posėdžių lankomumas)

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s