Prie gero priprantama

Visą gyvenimą dirbau su kompu su vienu monitorium. Bet prieš gerus metus darbe ant stalo atsirado papildomas monitorius. Na patogu, kai didesnis ekranas uz notebooko. Bet sėkmingai galiu visus darbus daryt ir ant notebooko monitoriaus. Abu vienu metu naudoju nu max 5% darbo reikalų- kai reik kokį dokumentą rašyti ir yra kiti dokumentai kuriuos peržiūrinėt reikia. Tada žiauriai patogu – ant vieno rašai, o ant kito browsini šaltinius.

Tai va šiandien diirbu namie ir papildomas monitorius likęs per 10 km nuo manęs. Ir kaip tyčia darbas toks, kai turiu kelis dokumentus skaitymui ir dar vieną rašyti reikia. Nu kaip neįmanoma dirbti. Net mintys galvoje neatsiranda, jau nešneku apie patį teksto rašymą VVorde. Nu košmaras (kirtis ant o), ne kitaip.

Įdomiausia tai, kad prie porą metų tai buvo normali kasdienė darbo aplinka – visus darbus sėkmingai padarydavau naudodamas tik patį notebooką.  Kaip lengva priprasti prie gero ir kaip sunku grįžt (net laikinai) atgal 🙂 Įdomūs gyvūnai tie žmonės- reiks patyrinėt detaliau radus laisvą minutę 😛

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s