Pervomajus :)

Praėjeau šiandien par savo rajoną. Tikra darbo žmonių šventė – visur ziurzia vejapkovės. Jokių kitokių šventės atributų nėra. Na čia ne Vilnius – raudonos vėliavėlės ir balionėliai ne pagarboje. Jei kas nors nori ką nors parodyti spalvomis – renkasi violetinę 😛

Pamislyjau apie šią šventę, paskaitinėjau internetuose įvairias nuomones (na tas pačias kaip ir kasmet)- šventė tas pervomajus ar ne. Na kažkaip už tą šventę pasisako išimtinai dvi jėgos – įvairaus plauko socialistai ir visom keturiom bandantys išlįst į platesnius policikierių vandenis profsojuznikai. Lozungai ir dainelės – net žodis “nuvalkioti” jiems apibūdinti yra per prabangus. Argumentų – jokių. Idėjų – jokių. Vien tik žemiausio lygio šūkiai. Žemiausiems sluoksniams. Bet kuris normalus dirbantis ir uždirbantis (o ne tik einantis į darbą) žmogus tokius jo “teisių gynėjus” laikys per sunkiojo kulkosvaidžio apšaudomą atstumą. Kad tik nepamatytų kartu koks kaimynas.

Nesuprantu negi Lietuvoje neatsiranda nė vienos sveikos politinės jėgos, kuri vieną kartą baigtų tas nesąmones su tokiomis “šventėmis”. Jei jau per daug dirbam, tai gal geriau paskelbiam laisvadieniais visą Ramadaną. Bent prasmės kažkokios bus tame.

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s