ES teisinė sistema

Atvarė kažkokia žalioji su šutve iš ES parlamento. ir pareiškė:

“Mums tikrai atrodo, kad Lietuvos valdžia turėtų tiesiog dabar žengti žingsnį ir prisipažinti. Nes tiesa anksčiau ar vėliau vis tiek išaiškės“, – mano J. Hall.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/lietuvos-valdzia-raginama-prisipazinti-del-czv-kalejimu.d?id=58552957#ixzz1t3rnVyJ9

Nu kažkaip keistai atrodo toks pareiškimas iš vos ne šventosios Europos imperijos sąjungos atstovų. Nu juk nekaltumo prezumpcija dar neatšaukta. Jei kaltės negali įrodyti – tai juk nekaltas. Prie ruso juk buvo, kad “čistoserdečnoje priznanijė” budavo vienintelis kaltės įrodymas.

O galų gale, jei priėmėm NATO sąjungininkus po savo sparneliu :)))) , o tie čia užsiiminėjo nešvariais darbeliais (kas beje irgi niekaip neįrodyta), tai mes kalti??? Ar kalti tik todėl, kad tos žaliosios ponios rankelės per trumpos pasiekti tikrus įtariamuosius. Nes žino, kad jei pabandytų, tai gautų tokį sprigtą į nosį, kad atsimintų ilgam.

Jei mūsų tautiečiai nuvažiuoja į kokią Angliją ir pridirba visokių blogybių – tai gal irgi anglus reikia kaltint, kad prisiima visokių niekadėjų į savo šalį? Gal ponia tegul nuvažiuoja primint britam kad “atėjo laikas pripažinti kaltę” :))))

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s