Profsojūzų spindesys ir skurdas

Užvakar per žinias buvo reportažas apie tai kaip Lietuvoje didelė bedarbystė, bet verslininkai neranda reikiamų darbuotojų. “Ir ne tik siuvėjų, bet ir inžinierių įrangai prižiūrėt”.  Kaip tik rodė tipišką Lietuvos siuvyklą – didžiulė salių siuvėjų dirbančių už minimumą. Nu ir inžinieriai kaip suprantu ten ne po 5000Lt ir net ne po 2000Lt uždirba. Man kažkodėl nekeista kad tokie verslinykai neranda dabo jėgos.

Nu kad būtų aišku ne tik man, tai reportaže buvo ir komentarai. Žurnaliūgos pasirinko didžiausią darbo jėgos ekspertą – Lietuvos profsąjungų lyderį. Pavardės neatsimenu, o googlą nudoti dėl tokio gaila. Nu vienžo toks tipiškas santechnikas iš Naujosios Vilnios, kur vis taikosi į politikierius. Tai šis didysis profsojuznikas pasiūlė saliamonišką sprendimą: Lietuvos valstybė turėtų ruošti savo sąskaita trūkstamų profesijų atstovus ir juos įdarbinti tokiose įmonėse. Ir kad nepabėgtų susaistyti sutartimis, kad turi atidirbti tam tikrą laiką. Nu vienžo – kaip prie Stalino Rusijoj.

Nesuprantu kuo reikia būti, kad XXI amžiaus pabaigoje siūlyti įteisinti vergystę. Ir tai daro didysis kovotojas už darbo žmonių interesus. Ne tik didysis, bet pats didžiausias. Ir tikrai suprantu, kodėl profsojūzai Lietuvoj tokie nupiepę. Jei didžiausio profsojuzniko galvelėj tokios mintys, tai kas pas mažesnius tarp ausų laksto?

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s