>Kreivakojų show

>

Premjeras pareiškė, kad į tokį beviltišką reiškinį, kitų dar vadinamą “Lietuvos futbolu” Valstybės pinigų nekiš ir eilinio “vilnietiško biznelio” nedarys. Kitaip tariant Lietuvai gėdą daryti galima ir be “nacionalinės gėdos stadiono”. O tada nuksriaustieji ir prapliupo : “Negalima taip žaisti futbolo, kažkoks absurdas, gėda…”, “Kaimynės Latvija ir Estija jau seniai pasistatė nacionalinius futbolo stadionus,” ir t.t. ir pan. Trumpiau tariant – nėra Lietuvoj didesnių problemų tik didysis futbolas. Ir kad be stadiono negalėsim sukurti futbolo pasaulio Naujųjų Vasiukų.

O man iš viso šito šou išvada peršasi  tik viena- ka-kokie kreivakojai veikėjai eilinį kartą nori pasišildyti rankeles ant Valstybės pinigėlių.

Na, tarkim, Lietuvos futbolas iš tikro yra. Ir netgi, tarkim, kad ne apgailėtino lygio. Ir tarkim kad iš jo tuoj tuoj pabyrės pinigų upeliokas. Tai kodėl tie futbolystiniai veikėjai su savo visa federacija ir jos turtingaisias kurmiais rėmėjais nenori tiesiog nusipirkti tą bulvių lauką ir investuoti jame kokius 150-200 mln į stadiono statybą. O po to į tą stadioną susirikiuos komandų, norinčių pažaisti su Lietuvos futbolo grandais, eilė. Na kokiems 5 metams į priekį. Ir už kiekvienos komandos stovės garsiausių pasaulio firmų marketingo biudžetai taip ir ištiesę milijonus, kad kur nors stadiono kamputyje galėtų savo vardą užrašyti. Ir pripildytų federacija savo stadioną auksu – iki pat tribūnų viršaus. Ir semtų tą auksą ir varguoliams dalintų. Na beveik kaip Rygos Skonto stadionas. Ir gal net dar geriau.

Kodėl tokio biznio niekas nenori imtis? Ar tiesiog iš gryno patriotiškumo nori atiduoti tokį gerą bizniuką valstybei ir tik užsispyręs premjeras nieko nesuvokia ir nepasirašo ant N. Vasiukų. projekto? Ar vistik veikėjai tas “auksinis projektėlis” yra auksinis tik tol, kol galima valstybės pinigučius į kairę kišeniukę kraut? Ir kodėl tie veikėjai taip aktyviai nesirūpina, kad lietuviai bent jau išmoktų futbolą žaist ir kad Lietuvos čempionatas sutrauktų dešimtis tūkstančių žiūrovų, ir kad jie sutiktų mokėti už bilietą ne po 5 Lt, o bent jau po 30-50? Ir kodėl jie nepasirūpina, kad Lietuvos futbolo čempionatas man- eiliniam žmogeliukui-  asocijuotųsi ne su kažkokiomis  lošimo aferomis, o su futbolu, kurį norėtųsi pamatyti dar kartą ir dar kartą? Ir ar tikrai čia tik šildomos aikštelės trūksta?

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s