>Vienuoliu “alus”

>

Eilinį karta pabuvau optimistu. Pamačiau eilinės Švyturio “naujovės” reklamą – Adler Bock- atseit alus pagal atseit vienuolių receptą. Nu ką galėčiau pasakyt – visos kaimo parduotuvės jau 10metų pilnos tokių naujovių, Tik supilstytas į bambalius ir vadinamas lietuviškesniais ir skambesniais pavadinimais “Kobra”, “Vilko”, “Smūgis”, “Erelis”, “Stipriausias” ir t.t. ir pan.

Vienžo – mano kukliam, neelitiniam ir neekspertiškam skoniui šitas Švyturio vienuolyno gėralas– skiestas ir papildomai spirituotas Baltijos. Gal jie  jį darė ir kitu būdu, bet mano įspūdis tai tik toks.

Pamačiau, nusipirkau, išgėriau, daugiau nebepirksiu. Lai pijokėliai tokį marmalą prie kioskeliu geria …

Komentarų: 2

  1. >Kad Adler Bock stipresnis, tai faktas, bet jame alkoholis tikrai taip nesijaucia ir kokybe jo niekaip negalima lygint su minetais bambaliniais. Skonis jo apskritai tikrai neblogas, su Baltijos gal nelyginciau, siaip Bock ir nera lenvas aliukas, kurio negalvodamas kelis butelius prie saslo gali isgert, jis skirtas ilgesniam pasimegavimui vienu bokalu..

  2. >Nu nežinau kaip su tuo pasimėgavimu. Bet aš tai neradau ten nieko kuo būtų galima mėgautis- skonis visiškai nieko naujo ir įdomaus ( o jei jau būt iki galo atviru – Švyturio šlykštusis ir tiek), o stiprumas – vertas bambalio. Jei Švyturio "aludariai" virė "kažką naujo", tai nesigavo.

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s