>Nuostabusis socializmas

>

Konservatorių socialistinio proto bokštai sugalvojo Lietuvos išgelbėjimo būdą – turguje trūks plyš reik įvesti privalomus kasos aparatus.

Nu buhalterių ir kontrolierių šita vyriausybė. Nieko nesugeba sugalvot, kad verslas judėtų į priekį. Košelės galvelėj užtenka tik papildomiems kontrolės mechanizmams ir baudoms. Na ir mistiniam “veržkimės diržus”.

Klausimas pamastymui – kodel Estija išgyveno be fiskalinių kasos aparatų. Net tik turguose – visur jie neprivalomi. Jei nori -statykis. Savo apskaitai. Ir įdomu kodėl ta Estija vis labiau mus lenkia. Ir mes net kasos aparatus pasikinkę niekaip jų nepavejam?
Gal todėl, kad estų valdžios vyrai ir moterys labiau galvojo ir galvoja kaip skatint ekonomiką, o ne kaip iš nustekentos ekonomikos išspausti dar vieną litą mokesčių ir po to juos iššvaistyti. Gal jiems tiesiog užtenka proto suprasti, kad surenkamų mokesčių sumą galima padidint ne tik didinant mokesčio tarifą ar baudas, bet ir padidinant mokesčio bazę.

O Lietuvėlėj jau dvidešimt metų valdo nuostabus socialistinis tandemas. Socialistai konservatoriai per savo kadenciją lupa moksečius, socialistai socdemai per savo kadenciją švaisto. Viskas suderinta – kaip gamyklos konvejeryje. Ir vieni kitiems nelabai trukdo. Pašūkauja, parėkauja šiaip dėl vaizdo ir toliau stato socializmą. Gal jau pats laikas susijungti šioms partijoms-dvynėms. Ir pasivadinti pvz. Jedinstvo arba Jedinaja Litva, arba atgaivinti senąjį prekinį ženklą – LKP.

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s