>Veidaknyge

>

Feisbukas nuo pat naudojimo pradžios man vis nepatiko. Ir jei ne keli žmonės su kuriais neturiu jokio alternatyvaus kontakto – senai bučiau tą veidaknygę sudeginęs. Bet mokslininkai atliko tyrimą ir iškart supratau kuo gi jis tok atgrasus man. Pasirodo subalansuotas jis šiek tiek kitokios orientacijos žmgeliukams:

http://www.alfa.lt/straipsnis/10403099/?Kas.aktyviausi.socialiniu.tinklalapiu.lankytojai.=2010-08-17_09-00

Komentarų: 5

  1. >Gal. Nelabai gilinuos. Bet jei nupirktas, tai bent gerai, kad kazkas pradejo finansuot ir kitos puses demagogijas. O tai jau buvo slykstu pasidare nuo "moksliniu tyrimu" kur irodinejama, koks naturalus, geras ir gamtoje paplites yra homoseksualizmas.

  2. >Tai, kad ta statistika beveik apylygė. Bent jau nesiskiria tiek, kad būtų buvę galima rimtą straipsnį parašyti. Taip paskelbė žinutę ir viskas. Jeigu apie tai Jūs, o greičiausiai ir kiti neparašytu, tai gyvenime nebūčiau atkreipęs dėmesio 😀

  3. >Tai ką! Reikia suprast, kad FB yra skirta "pyderams". Ne vieną ir ne du girdėjau kukuojančius: "šūdaknygė" nesąmonė ir man jos nereik. O paskui žiū, ir sėdi šnekutis jau po mėnesio, jei ne greičiau.va ir patarlė tau: nespjauk į balą iš kurios gersi.Socialinis tinklas nėra tokia blogybė kaip visiems pseudožmogeliams atrodo, tiesiog reikia mokėt juo tinkamai naudotis.

  4. >Visiskai sutinku. Socialinis tinklas yra 5% gerio ir 5% blogio ir 90% babkiu darymo masina. Kitaip tariant pinigu darymo is feisbuko varotoju. Is meiles feisbukui ar neapykantos jam. Is visko padaro pinigus.

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s