>Gražus sutapimas

>Lietuvos Vyriausybė kovoja su Sodros krize … :

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=22682044 – mažina kai kurias sodros išmokas. Nustato dvigubai mažesnes motinystės išmokų lubas.

Ir tą pačia dieną:
http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=22698603 – sumažina ir sodros pajamas. Labai įdomi formuluotė “sportininkams ir atlikėjams, bei gyventojams gaunantiems pajamas paga autoriaus sutartis“. Nelabai supratau kuo valinsku, bžesku ar bendžių prikepti fonogramų žiopčiojimo atlikėjai yra geresni už vairuotojus, mokytojus ar prekybos centro kasininkes. Ar jų darbo labiau reikia Lietuvai? Ar jie kokie lygesni už lygius? Galų gale ar tikrai yra gerai taupyti pinigus visokiems bebalsiams klounams ar kreivarankiams jomantams motinų auginančių vaikus sąskaita?

Jaučiasi, kad premjeras fizikas. Vyriausybės “išminčiai“ suprato tvermės dėsnį.Tik šiuo atveju gaunasi Sodros biudžeto skylės tvermės dėsnis: sumažinam išlaidas, ir kad neduokdie nesumažėtų sodros deficitas, tą pačią dieną sumažinam ir pajamas. Kad darbo kovojant su krize niekas nepritrūktų. O gal todėl, kad viena valdančios daugumos partija labai jau daug “atlikėjų“ savo gretose turi ????

Dar vienas įdomus pastebėjimas. Iš esmės ta pati tema. Ta pati diena. Bet kažkodėl Delfio filadelfijai straipsnius surašė du skirtingus. Ir nukišo juos į skirtingus skyrius (vieną į dienos naujienas, kitą – į verslo). Kad vidutiniam, vidutinio budulizmo delfio skaitytojui nekiltų norų sulyginti … Ar kad filaDelfijams už “Ctrl+C/Ctrl+V kūrybą“ yra labai patogu mokėti mažiau apmokestinamus atorinius, o ne normalų civilizuotą darbo užmokestį????

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s