>Juodasis penktadienis

>Šiandien kažkas (tikiuosi Lietuvoj atsiras kas išsiiaiškins) subūrė kelis šimtus padugnių, prisidengė keliais tūsktančiais nusivylusių žmonių ir sukėlė riaušes. Mano manymu tai nusikaltimas, už kurį reiki bausti. Žiauriai. Taip, kad bausmė balansuotų ant pat viršutinės įstatymo ribos. Pvz. Nušautas bandant pabėgti.
Man šiandiena priminė 18 metų senumo įvykius. Formulė analogiška – padidėjo gyventojų išlaidos, buvo suorganizuoti nepasitenkinimo mitingai, bandyta veržtis į Seimą.
Tik senieji jedinstveninkai turėjo rusų tankus užnugaryje. O šiandienos nevykėliai, bandantys iškilti iki politikų pasinaudodami pasauline ekonomikos krize, turi tik nežinia kieno pasamdytus skustagalvius su strypais ir akmenimis.
Burokevičių nuteisė, o ką darys su dabartiniais jedinstveinikais – profsojuznikais, Justo anūkais ir kitais bandančiais žaisti žemiausiais žmonių jausmais? Ar užteks valios padėt juos į vietą? Net Smetonai užteko valios kelis smurtininkus pastatyt prie sienos 1926ais. Ar šitie bent iki bambos Smetonai? Bijau kad ne 😦 Paliks visokius frontus, profsajungas (lietuviska prasme) ir kitas komunistuojancias siuksles egzistuot. Ir kas bus jei pasikartos 1940 metų situacija? Ar šitiems užteks drasos bent per upelį pasiraitojus kelnes perbėgt ?????

Ir pabaigai pabūsiu standartiniu lietuviu – pakeiksiu valdžią. Kokiose žemo protelio reikia būt, kad bandyt padaryt tokią mokestinę reformą per 2 mėn. Ir kokie lobistai prispaudė juos, kad nesugebėjo padaryt 20proc PVM ir tada ramiai po 3-4 mėnesių imtis kitų mokesčių? Ar būtų pasijautęs 1% kainų padidėjimas? Ar dėl jo kas būtų ėjęs Seimo langus daužyt? Ir, galų gale, ar nebūtų visokios maksimos-šmaksimos tą procentą kompensavusios vien dėl kuro kainų mažėjimo ir bendro paklausos sumažėjimo?
Dabar kaip durniukai – nusprenė daryt 50 darbų vienu metu. Ir gražiausia jų gėlytė- mokestis už mašinas. Kokiu mažu skaičium reik išreikšt IQ žmogaus, kuris nesuvokia kad tokiom salygom, tokioj valstybėj kaip Lietuva negalima įvesti tokio nepopuliaraus mokesčio. Juk lietuviui turėt mašiną ir su ja nuvažiuot į bažnyčią ( o iš tikro prisidengiant ja – į maksimą) yra gyvybiškai svarbus reikalas. Ir šio mokesčio suma valstybės biudžetą papildys nebaisiai, o bangų sukels tiek, kad net Paleckis per kitus rinkimus surinks 5% 😦
Dėl to man labai nepatinka šita valdžia (už kurią beje balsavau). Kad tikslus turi lyg ir teisingus, o protelio – mažiau negu pas socialdemokratus 😦 Gėda.

Beje – beveik sutinku :
http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/article.php?id=20115442

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s