>Bjaurioji trejybe Rolandas Viktoras Kazimiera

>Pasibandžiau savo politines pažiūras manobalsas.lt. Atrodo dar esu sveikas – mano pažiūros atitinka liberalų (Liberalų Sajūdžio, LiCS) ir konservatorių pažiūras. (Spėju konservatoriai pakliuvo pas mane dėl mano pažiūrų į visas slaviškas gentis.)
Džiugu – tai atitinka mano nusiteikimą balsuot. Liūdna, kad šitas projektėlis tik lygina mano atsakymus tik su policikierių atsakymais, o ne su jų programomis. Būtų įdomu palygint ir šiuos duomenis.
Bet šįkart ne apie tai. Neatsiminęs adreso ir ieškodamas manobalsas.lt, užėjau į balsuok.lt. Ir ką – vėl susiraukšlėjusi Kazimieros ranka išlindo. Šatrija prieš šiuos rinkimus mane gasdint pradėjo. Po Rolando ir Viktoro nesenų PR show, toks įžūlus Kazimieros reklamavimas jau pradeda gasdinti.
Jei seniau rinkimai buvo laimimi velniažin kokiais keliais Lietuva pasiekiančiais rusiškais pinigėliais, šikart prie jų dar prisideda ir mūsų pinigai. Teismo sprendimuose šie pinigai yra įvardijami visiškai legaliomiss Žemės ūkio ministerijos išlaidomiss viešiesiems ryšiams. Bet manęs visiškai nedžiugina, kad už mano sumokamus pakankamai nemažus mokesčius reklamuojasi kažkokia kunigaikštienė. Liūdniausia yra tai, kad jau treti rinkimai iš eilės kažkuo primena 1933 metų Vokietiją 😦 Vis atsiranda kažkoks fiureris ar fiurerė kurie rusų pinigais bando laimėti rinkimus šalyje 😦 Liūdna. Labai liūdna.

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s