>Vilniaus transportas

>Šiandie 17:00 išvažinėjom su bendradarbiais iš Vilniaus. Nu blyn ir kamščiai. Kiekvienas mužikas važiuoja iš darbo su personaliniu auto. Ir visi po vieną mašinoj. Kad visi matytų koks bagotas mužikas. O mužikų taigi daug ten prisirinkę. Beveik visi Lietuvos mužikai jau Vilniui. Tai ir gaunas kamščiai.
Pagalvojau – jei iš visų mužikų Vilniuje atimti mašinas, tai ir kamščių nebūtų. Būtų galima normaliai atvažiuot į sostinę. O atimtas mašinas – parduot kazachams. O gautas babkes išdalint pieno statytojams ir runkelių augintojams.
Nušautumėm iškart daugybę zuikių- Ir kamščiai Vilniuj dingtų, ir nereiktų kišti pinigų į visokius aplinkkelius, ir būtų galima be streso nac-stadioną pastatyt iš sutaupytų babkių. Ir kuro kainos sumažėtų – kur visokie VištOilai dingtų, kai jų apyvarta iš mužikų dingtų. Ir galų gale Lietuvos kaimas suklestėtų, pradėtų grįžti apelsinų rinkėjai iš Ispanijos, braškių – iš salų. Ir suklestėtų Lietuva. Ir būtų gerai kaip prie Smetonos – sviestą ne ant duonos o ant dešros teptumėm ir skilandžiu užsikastumėm ….

BTW:
Jei kuri nors partija nori pasinaudoti šia mano idėja rinkimuose – tai jos kaina yra 12 Lt už vieną per rinkimus gautą balsą. Jei toje partijoje yra mužikų – tada kaina yra 35 Lt už vieną per rinkimus gautą balsą plius po 142 000 Lt už kiekvieną partijos sąraše registruotą mužiką.

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s