>Lietuvos valdžia

>Vaizdelis iš Lietuvos valdžios koridorių
Prireikė man savo namukui adresą pasitvirtint. Šiaip jis patvirtintas prieš 7 metus mero įsakymu (ar tai potvarkiu ar tai dar kažkokiu popieru). Bet Registrų centro tokios smulkmenos kaip mero įsakymai nepasiekia. Todėl tam reikia atskiro savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo.
Taigi Lietuvos Respublikoj numatyta tvarkelė:
Einu į seniūniją. Rašau prašymą. Ten seniūnės pavaduotoja pažiūri į 7 metų senumo mero įsakymą ir parašo pažymą kad mano namukui priklauso toks adresas. Tada imu ta pažymą ir pėdinu į savivaldybės transporto skyrių. O tas priima tik pusantros dienos per savaitę. Jame priduodu pažymą iš seniūnijos ir rašau prašymą. Ir einu lauk. Po kelių dienų grįžtu į savivaldybę – ten manęs laukia pasirašytas savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas, kad mano namukui tikrai priklauso tas adresas. Su šiuo įsakymu pėdinu į Registrų centrą ir jame susimokėjęs kapeikytes gaunu pažymėjimą apie tai kad mano namuko adresas yra toks ir toks.
Nu ideali tvarkelė. Visi turi darbo. Visi yra labai svarbūs. Visi yra liaudies tarnai. Vienžo – klesti mūsų valstybė.
Gaunasi visai idiliškas vaizdelis …

… jei tik nepaklausi klausimo KODĖL?
1. KODĖL tokių popierių negali tvarkyt seniūnai?
2. Na jei adreso suteikimas yra valstybinės svarbos aktas ir ne seniūno nosiai tokia išmintis, tai KODĖL negali savivaldybėj patys pasižiūrėt į savo mero potvarkius? Ar tikrai tam transporto skyriuje taip nepasitiki savo mero nurodymais, kad dar reikia gauti seniūno patvirtinimą, kad tai tikrai tiesa? O tai kam toks meras, jei jo potvarkiai negalioja be seniūnės pažymos?
3. KODĖL dar 2001 metais mero potvarko dėl adreso suteikimo nebuvo galima išsiųst visoms suinteresuotoms įstaigoms (Registrų centrui, paštui, policijai ir t.t. ir pan.)
4. Ir KODĖL aš turiu dėl to sugaišti vieną savo gyvenimo dieną ??
5. Ir KODĖL tokia kvaila tvarka ant Marijos žemės?

P.S. Teisybės dėlei reikia pasakyt, kad šis reikalas dideliais pinigais nekvepia ir jokie valdininkai jokių dirbtinių kliūčių man nesudarė.

Parašyk, jei kilo minčių

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s